Kurti në Tiranë për takim me Ramën

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka mbërritur të martën, në Tiranë, ku po zhvillon një takim me kryeministrin Edi Rama.

Takimi nuk ishte paralajmëruar nga asnjëra palë.

Burimet bëjnë me dije se dy liderët do takohen në vilën qeveritare.

Deri më tani nuk dihet se cilat tema do të diskutojnë Kurti e Rama, por ajo që ka qenë temë diskutimi në Shqipëri dhe Kosovë, janë sulmet kibernetike nga Irani.

YouTube player

Rruga Press

Lexo më shumë  Reporterët pa kufij: Stop kërcënimeve ndaj gazetarëve shqiptarë

Leave a Reply

Your email address will not be published.

AlbanianEnglishFrenchGermanItalianPortuguese