Lajme

Ish-drejtori i policisë: Kurti trim, do votohet dhe 10 vite të tjera! SHBA gaboi

Ish-drejtori i policisë, Shemsi Prençi tha në një intervistë për Euronews Albania se Albin Kurti edhe për 10 vite do jetë politikani më i votuar në Kosovë.

Sipas tij, Kurti është jo vetëm politikani më i shkolluar, por edhe politikani më trim dhe më i vendosur në kauzën e popullit të Kosovës.

“Albin Kurti është udhëheqësi më i shkolluar që ka Kosova. Edhe për 10 vite Kurti do jetë politikani më i votuar se është politikani më trim dhe më i vendosur në kauzën e popullit të Kosovës”, tha Prençi.

Lexo më shumë  Narrativa dezinformuese e tabloidëve të kontrolluara nga Aleksandar Vuçiq, terroristët i quajnë heronj

Rruga Press

YouTube player

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *