KryesoreLajme

E konfirmon Hajrulla Çeku, punimet në “Fadil Vokrri” po shkojnë drejt fundit

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Hajrulla Çeku ka dhënë lajmin e gëzueshëm për futbolldashësit kosovar.

Përmes një postimi në rrjetin social “Facebook”, ministri ka konfirmuar se punimet në stadiumin “Fadil Vokrri” po shkojnë drejt fundit.

Ai tutje shton se qëllim e kanë pasur që punimet të shkojnë mbarë dhe në mënyrë profesionale.

YouTube player