Tifozët e Liverpoolit pushtojnë rrugët e Parisit dhe krijojnë atmosferë fantastike para finales

Tifozët e Liverpoolit kanë stërmbushur rrugët e Parisit dhe po krijojnë atmosferë fantastike para finales ndaj Real Madridit.

Liverpooli dhe Real Madridi dhe do të ndeshen mes vete në finalen e madhe të Ligës së Kampionëve me fillim nga ora 21:00 në Stade de France të Parisit.

Megjithatë, tifozët e zjarrtë anglezë të Liverpoolit tashmë kanë ‘pushtuar’ rrugët e kryeqytetit francez para nisjes së finales së madhe.

Është vet faqja zyrtare e Reds në rrjetin social Twitter që ka publikuar disa video.

Aty shihen tifozët e Liverpoolit në numër të madh në rrugët e Parisit, duke kënduar dhe krijuar atmosferë fantastike.

Përveç tyre, ka edhe muzikë të zgjedhur dhe kohe pas kohe po këndohen emrat e lojtarëve dhe trajnerit Jurgen Klopp.

Rruga Press

Lexo më shumë  Bajerni i Mynihut vendos çmimin përfundmitar për Levandovskin

Leave a Reply

Your email address will not be published.