Sport

Ramadani: Shqipëria do të përballet me Italinë vetëm për fitore

Pavarësisht së nuk mori maksimumin në fushë, tek Leçe u dallua Ylber Ramadani që bëri një paraqitje pozitive dhe në fund u veçua si një ndër më të mirët në fushë.

Në një intervistë për DAZN, mesfushori shqiptar foli dhe për ndeshjen me Italinë në Europianin e 2024.

Sipas tij kuqezinjtë nuk kanë çfarë të humbin dhe do të luajnë vetëm për fitore.

Lexo më shumë  Media italiane: Ish-avokati i trafikantëve të drogës, Engjëll Agaçi, njeriu kyç në marrëveshjen Shqipëri-Itali për emigrantët

Do të jetë një ndeshje e bukur për mua, luaj në Itali dhe Italia është një ekip i fortë, por Shqipëria do të hyjë në fushë vetëm për të fituar”, përfundoi Ylber Ramadani. 

YouTube player