Lëkundje tërmeti në Shqipëri, ja sa ishte magnituda dhe epiqendra

Advertisement
Advertisement

Lëkundje tërmeti janë regjistruar mëngjesin e të shtunës në Shqipëri. Sipas IGJEUM, Institutit te Gjeoshkencave dhe Sizmicitetit, lëkundja ka qenë me epiqendër në Selenicë të Vlorës

Advertisement
Advertisement

Ekspertët thonë se magnituda e tërmetit ishte 3.3 ballë, e thellësia fokale 23 km.

Rruga Press

Advertisement
Lexo më shumë  FMN-ja kundër tërheqjes së trustit dhe anulimit të tarifave të energjisë

Leave a Reply

Your email address will not be published.