Lajme

Kurti e pret në takim presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta

Kryeministri Albin Kurti, e ka pritur në takim presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta, raporton Ekonomia Online.

Meta edhe nga kryetari i Kuvendit Glauk Konjufca e kreu i AAK-së Ramush Haradinaj.

Gjithashtu takim pati edhe me kreun e PDK-së Memli Krasniqi dhe atë të LDK-së Lumir Abdixhiku.

Presidenti shqiptar do të mirëpritet edhe nga presidentja Vjosa Osmani.

Rruga Press

YouTube player

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *