Anije të NATO-s zbarkojnë në Vlorë/ Do të pastrohet gjiri nga predhat

Anije të NATO-s kanë zbarkuar në bregdetin e Vlorës.

Burime kofidenciale bëjnë me dije se përfaqësues të NATO-s do të zhvillojnë një takim me pushtetin lokal të Vlorës dhe më pas do të nisin pastrimin e gjirit të Vlorës.

Këto predha nën ujore mund të jenë të paplasura në bregdet dhe mund të jenë rrezik për shpërthim duke rrezikuar mjetet lundruese./vizionplus/

Rruga Press

YouTube player
Lexo më shumë  Njësitë e azilit në Britani marrin urdhër të punojnë vetëm me shqiptarët për të përshpejtuar dëbimin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

AlbanianEnglishFrenchGermanItalianPortuguese