(VIDEO) Mijëra tifozë të Liverpoolit dëfrehen në Paris me këngën e Dua Lipës

Liverpooli dhe Real Madridi do të takohen sonte në finalen e Champions league.

Ndeshja mes tyre do të zhvillohet në “Stade de France” nga ora 21:00.

Pak orë para ndeshjes, në Paris po mbizotëron atmosferë fantastike.

Tifozët e Liverpool po dëfrehen me këngë, teksa mijëra prej tyre po e këndojnë këngën e Dua Lipës, One Kiss.

Që nga finalja e vitit 2018, kënga One Kiss e Dua Lipas u bë si një lloj himni për tifozët dhe lojtarët e Liverpoolit.

Rruga Press

Lexo më shumë  Bajerni i Mynihut vendos çmimin përfundmitar për Levandovskin

Leave a Reply

Your email address will not be published.