Sot hidhet shorti për fazën e grupeve të Champions League

Gara më prestigjioz në futbollin evropian për klube, Champions League do të zbulojë sot përbërjet e grupeve.

Shorti për grupet e sezonit 2022/23 në Champions League do të tërhiqet në Stamboll të Turqisë.

Tërheqja e shortit do të bëhet sot, me fillim nga ora 18:00.

Shorti përfshin 32 skuadra, 26 prej të cilave janë kualifikuar automatikisht, kurse gjashtë të tjera përmes ‘Play-Off’.

Më poshtë mund t’i shihni 4 vazot dhe si qëndrojnë skuadrat.

Rruga Press

Lexo më shumë  “Dua ta çoj Shqipërinë në Botëror”, rrëfimi i Brojës, nga familja, Kombëtarja, te Chelsea

Leave a Reply

Your email address will not be published.

AlbanianEnglishFrenchGermanItalianPortuguese