Lëkundje e fortë tërmeti në Shqipëri

Një tërmet është regjistruar mbrëmjen e së premtes në Shqipëri.

Lëkundjet ishin me magnitudë 4,8 dhe epiqendra e tërmetit ishte 12 km nga qyteti i Pukës.

Sipas EMSC, thellësia ishte 10 km.

Rruga Press

Lexo më shumë  Bordi vendos çmimet e reja të karburanteve, rritet nafta
AlbanianEnglishFrenchGermanItalianPortuguese