Lajme

Këmbimi valutor/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

Në tregun e këmbimi valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 93.7 lekë dhe do të shitet me 94.8 lekë.

Monedha evropiane euro do të blihet me 101.1 lekë dhe do të shitet me 101.9 lekë, ndërsa franga zvicerane do të blihet me 106.8 lekë dhe do të shitet me 107.8.

Lexo më shumë  Vuçiqi tha se Tajvani është Kinë, reagon Serwer: Kjo tregon se dëshiron të mbajë hapur opsionin ushtarak në Kosovë

Ndërkohë paundi britanik sot do të blihet me 117.7 lekë dhe do të shitet me 118.7 lekë.

YouTube player